Styczeń 27 2022 01:06:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 43
· Najnowszy użytkownik: Piotr_Gmerek
Spisy
Zarząd Oddziału Wieluń informuje, że termin oddawania spisów gołębi dorosłych został wyznaczony na dzień 22 marca 2020roku. Termin jest ostateczny, po tym terminie spisy nie będą przyjmowane.
Wypełniamy spisy wg. roczników od najstarszego do najmłodszego , numery od najmniejszego do największego .Wszystkie gołębe muszą posiadać karty własności. Barwa gołębi musi być zaznaczona symbolem od 1 do 23 .Do współzawodnictwa o mistrzostwo olimpijskie Polski w lotach gołębi rocznych ,hodowca składa w dwóch egzemplarzach spis gołębi rocznych w ilości 15 szt , zaobrączkowanych obrączką olimpijską "DERBY".Zabrania się umieszczenia na spisie gołębi, które w poprzednim roku zapisane były na spisie innego hodowcy.
Weryfikację spisów przeprowadzają władze statutowe Sekcji i przekazują do Sekretarza Oddziału, . „ Na gołębie z obrączkami zagranicznymi wydanymi przez kraje zrzeszone w FCI, oprócz karty własności należy przedłożyć Oddziałowej Komisji stosowne dokumenty świadczące o nabyciu tych gołębi od Hodowcy zagranicznego ( oryginalny rodowód podpisany przez Hodowcę lub pisemne potwierdzenie nabycia gołębia zawierające pieczątkę Klubu Zagranicznego). Gołębie na które Hodowca nie posiada ww. dokumentów nie mają prawa uczestnictwa w lotach organizowanych przez PZHGP”.
Spis ma posiadać potwierdzenie przez lekarza weterynarii o szczepieniu gołębi ( pieczątka ,podpis) Spisy będą zgrywane na kostki.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

7
04-04-2018 19:26
Sprzedam gołębie lotowe i rozpłodowe oraz gołębnik ogrodowy. Damian Marciniak tel. 609 981 299
2,254,459 unikalne wizyty